Nejčastější otázky

Kdy rozvážíme květiny?

Květiny rozvážíme ve všední dny od úterý do pátku. Vždy mezi 10:00 a 15:00.

 
Kde rozvážíme květiny?

Rozvoz je po Brně a Modřicích. Po Brně v městských částech: Bohunice, Bosonohy, Bystrc, Černovice, Chrlice, Jih, Jundrov, Kníničky, Kohoutovice, Komín, Královo Pole, Líšeň, Maloměřice,Medlánky, Mokrá Hora, Nový Lískovec, Obřany, Řečkovice, Sever, Slatiny, Starý Lískovec, Střed, Tuřany, Vinohrady, Žabovřesky, Žabětín a Židenice.

 
Nevybral jsem si z nabídky a chcete něco jiného?

Zašlete nám na mail info@kvetinypobrne.cz. Vaše požadavky. Uveďte prosím i datum doručení. Pošleme Vám nabídku zpět na mail rovnou s fakturou. Po uhrazení v pořádku přivezeme.

 

Chcete produkt, který dřív v nabídce byl a už není?

Zašlete nám na mail info@kvetinypobrne.cz o který produkt máte zájem a na kdy si ho přejete doručit. Zašleme Vám fakturu přímo na poptávaný produkt a po uhrazení doručíme.

Jak mohu kontaktovat vaše kurýry?

Na telefonním čísle 776 868 675. Pro rychlejší vyhledání objednávky si nachystejte číslo objednávky (faktury). 

 
Co když příjemce květin nenajdeme na místě doručení?

V tomto případě voláme přímo obdarovanému, že máme pro něho/ni zásilku a kdy a kde je možnost předání. Nesdělujeme o jakou zásilku se jedná, abychom tím nezkazili moment překvapení. Pokud ani tato varianta nevyjde, tak voláme objednateli a domluvíme se telefonicky kam zásilku doručit.

Chci připravit společenskou událost s květinami stylově.

Pošlete nám na mail info@kvetinypobrne.cz poptávku, kde prosím uveďte datum konání akce, co vše byste chtěli objednat. Pokud nemáte představu co přesně chcete, tak si s námi sjednejte osobní schůzku na čísle 776 868 675.